Nazwa forum

Opis forum


#1 2007-08-05 19:42:42

Death Reckoning Pl

Moderator

Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 5
Punktów :   

Witamy w Fallen Goddes!:D

Witam wszystkich na łamach naszego forum. Czas na pare slow o naszej gildii... Fallen Godes jest gildia zajmującą sie generalnie trybem Hard Mode Mile widziani sa ci wszyscy z was ktorzy ukonczyli chociaz jedna kampanie na normal badz zblizaja sie ku jej koncowi
Bedziemy zajmowac sie Vanquishami jak i Misjami bez wyjatkow. Wiem ze niewszyscy zainteresowani sa tytulem Vanquisher bo fakt faktem jest to dosc czasochlonny tutul co nie zmienia faktu ze czesc z nich z pewnoscia pewnego pieknego dnia zostanie zaproszona do pomocy kiedy bedzie brakowac zalogi :PPP  a teraz pare zasad ktore powinniscie znac i ktorych powinniscie przestrzegac bedac czlonkiem

                                                                                  <Fallen Goddes>

Regulamin:
1) Jestesmy i BEDZIEMY gildia ktora pomaga sobie nawzajem wiec prosilbym o nie wykrecanie sie za kazdym razem  kiedy zostajemy poproszeni przez innych o pomoc bo skonczy sie to poprostu kickiem. 

2) Uprasza sie o zachowanie jako takiej kultury osobistej:PPP Ja tez lubie sobie czasem mala KUR...zazucic XD ale nie kazdemu moze sie to podobac wiec postarajmy sie to ograniczyc

3) Nie robimy syfu na gildiowym czacie w formie spamu i klotni o byle  co. Nie tyramy sie panowie ma byc kultura! Bo tu wszyscy sie kochaja xD jak kogos dopadne ze mi ziomkow bluzga od razu wyp... xPPPP

4) Nie dajemy ofert trade na kanalach gildiowym i ally chyba ze bedzie to offer korzysty dla naszych sojusznikow:) Jak zobacze ze ktos prubuje zarobic na swoich i leci sobie z nimi w :PPP lub prubuje niedaj boze sprzedac za platynki pomoc w misji tudziez quescie swoim wlasnym guildies/allys ten ktos napewno u nas dlugo nie zabawi nie mam zamiaru sie za was wstydzic:P...od tego macie Kamadan/Kaineng/Lions zeby na kims zarobic ...

5) Bardzo waznym dla mnie szczegolem jest FREQUENCY Jezeli kogos nie bedzie dluzej niz tydzien ONLINE niech mnie o tym powiadomi. Osoby nieaktywne to osoby niepotrzebne nie chce takich w gildii i bede je usuwal jezli sie nie usprawiedliwia. :S

Jezeli macie jakies problemy lub pytania walcie smialo do mnie lub do moich 2 zaufanych Offow Tutaj poklon w strone Black Rituala Pl i Swietej Ateny ;> Dzieki za uwage;)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumzswnf.pun.pl www.managereleven.pun.pl www.lksdabdabrowa.pun.pl www.dragons-world.pun.pl www.forummenelgame.pun.pl